Samenstelling organisatie

Samenstelling bestuur (per 27-11-2017)

Henk Imming

Voorzitter

    Anita Sieverink

    Secretaris

      Marcel HogeBavel

      Bestuurslid

        Henk Boon

        Bestuurslid

          Marco van Diest

          Bestuurslid

            Hans Gradussen

            Bestuurslid

              Peter Vlas

              Bestuurslid

                Léon Noorduin

                Bestuurslid

                  Bert Prins

                  Asp. Bestuurslid

                    Regiovertegenwoordigers (per 16-03-217)

                    Bert Daanje

                    Regio 1 (Noord)

                      Hendrik J. de Graaf

                      Regio 1 (Noord)

                        Frank Gerritsen

                        Regio 2 (Oost)

                          Hans Gradussen

                          Regio 2 (Oost)

                            Ruud Pols

                            Regio 3/4 (West)

                              Michel Sjoers

                              Regio 3/4 (West)

                                Marc van Hauwe

                                Regio 3 (Zuid)

                                  Edwin Vliek

                                  Regio 6 (Ut-Fl)

                                    Vaksecties en regionale werkgroepen

                                    Vaksectie Management Medische Instrumentatie (MAMI)
                                    Rob Zandbergen
                                    Marco van Diest
                                    John Schasfoort
                                    Bas Kraneveld
                                    Theo Emens
                                    Nico Laheij

                                    Vaksectie Beeldvormende Techniek (BVT)
                                    Klaas Braad
                                    Koos van Ringelenstein
                                    F. Sloots

                                    Vaksectie Medisch Mechanische Instrumentatie (MMI)
                                    Mark Blommestein
                                    Henk Boon
                                    Berend Geelen

                                    ReCer Commissie
                                    Nico Laheij (vz)
                                    Marco van Diest
                                    Chris van Nimwegen
                                     Léon Noorduin
                                    Rob Zandbergen

                                    Opleidingscommisie
                                    Peter Vlas (vz)
                                    Léon Noorduin
                                    Nico Laheij
                                    Hugo de Zeeuw

                                    Toetsers

                                    Frank Gerritsen
                                    Jan Runhaar
                                    Frank Pots
                                    Ruud Pols
                                    Nico Laheij
                                    Léon Noorduin
                                    Rob Zandbergen

                                    Top
                                    Contact?